Ofertă acceptată Cumpărare directă

TIPIZATE-FORMULARE COMERCIALE NECONTINUE

Număr anunț
DA22471107
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
Furnizor / câștigător
PFA PASCU MIRCEA GHEORGHE (CUI RO20500892)
Cod CPV
22822200-0 · Formulare comerciale necontinue (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529,50 RON
Valoare atribuită
529,50 RON
Data publicării
25.02.2019 10:18
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,50 RON

din 529,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.