Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,3% sub estimat
SR EN ISO 9001:2015
- Număr anunț
- DA22478035
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238,86 RON
- Valoare atribuită
- 228,52 RON 4,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2019 15:40
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228,52 RON
din 238,86 RON estimat
4,3%
Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 10,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.