Ofertă acceptată Cumpărare directă

Priza exterioara pentru ambulanta VW Transporter 220V DEFA

Număr anunț
DA22480434
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327 RON
Valoare atribuită
327 RON
Data publicării
26.02.2019 09:34
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327 RON

din 327 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.