Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate cilindru XEROX Workcentre 3225 Original

Număr anunț
DA22483280
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
30124300-7 · Tambure pentru aparate de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
892 RON
Valoare atribuită
932 RON
Data publicării
26.02.2019 12:10
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932 RON

din 892 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.