Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMATE LA COMANDA SMG

Număr anunț
DA22483131
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
AIRDD SOMES DEJ (CUI RO15685050)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406 RON
Valoare atribuită
406 RON
Data publicării
26.02.2019 12:05
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406 RON

din 406 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.