Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet curatenie df

Număr anunț
DA22482927
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala (CUI 18710558)
Furnizor / câștigător
PETCLEMINA SRL (CUI RO13317869)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,29 RON
Valoare atribuită
355,29 RON
Data publicării
26.02.2019 11:58
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,29 RON

din 355,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.