Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale pt reparatii si intretinere

Număr anunț
DA22481763
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 6 "Nicolae Titulescu (CUI 29430049)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
604,11 RON
Valoare atribuită
604,11 RON
Data publicării
26.02.2019 11:21
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

604,11 RON

din 604,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.