Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GAZDUIRE ,HOSTING,CONSUMABIL
- Număr anunț
- DA22481485
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr. 20 (CUI 29150308)
- Furnizor / câștigător
- MS HOME SRL (CUI 23543960)
- Cod CPV
- 72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 376,47 RON
- Valoare atribuită
- 376,47 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 10:57
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
376,47 RON
din 376,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro