Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie convertizor de frecventa Wilo 11 kW

Număr anunț
DA22481222
Autoritate contractantă
TERMO CRAIOVA SRL (CUI RO30818118)
Furnizor / câștigător
EAI ELECTRONIC AS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO5045518)
Cod CPV
32552420-7 · Convertizor de frecventa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.863 RON
Valoare atribuită
2.863 RON
Data publicării
26.02.2019 10:38
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.863 RON

din 2.863 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.