Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set anvelope pentru auto DVE din parc DRc. Bucuresti

Număr anunț
DA22480351
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
Furnizor / câștigător
BACCO ACTIV SRL (CUI RO21267206)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
26.02.2019 09:30
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.