Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese pompa submersibila Wilo FA 10.78Z + FKT 27.1-4/28 KEx

Număr anunț
DA22478267
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.824,47 RON
Valoare atribuită
16.824,47 RON
Data publicării
25.02.2019 15:59
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.824,47 RON

din 16.824,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.