Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE MONTAJ INSTALATII /ECHIPAMENTE SANITARE PENTRU LAVOARE

Număr anunț
DA22475300
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
MONTAJ CONSULTING SRL (CUI RO35373428)
Cod CPV
45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.847 RON
Valoare atribuită
11.847 RON
Data publicării
25.02.2019 13:21
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.847 RON

din 11.847 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.