Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru nisip piscina

Număr anunț
DA22474200
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
ADICONST INSTAL SRL (CUI RO18337867)
Cod CPV
43324100-1 · Echipament pentru piscine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015 RON
Valoare atribuită
2.015 RON
Data publicării
25.02.2019 12:29
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015 RON

din 2.015 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.