Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cabluri Conectare LED Pro Snake

Număr anunț
DA22463929
Autoritate contractantă
SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
Furnizor / câștigător
ENECON SYSTEMS SRL (CUI RO30835631)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.087 RON
Valoare atribuită
2.087 RON
Data publicării
22.02.2019 11:28
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087 RON

din 2.087 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.