Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uleiuri si lichid de parbriz

Număr anunț
DA22478995
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CARAS-SEVERIN (CUI 3228438)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.007,60 RON
Valoare atribuită
1.007,60 RON
Data publicării
26.02.2019 08:07
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.007,60 RON

din 1.007,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.