Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Covoras intrare 120X90cm, 150x90cm, 120x80cm; Covorase cauciuc 60x90cm
- Număr anunț
- DA22477628
- Autoritate contractantă
- R 361684 Banca Nationala a Romaniei
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
- Cod CPV
- 39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.474 RON
- Valoare atribuită
- 5.474 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 15:14
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.474 RON
din 5.474 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro