Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese mentenanta retea

Număr anunț
DA22477074
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31230000-7 · Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731,42 RON
Valoare atribuită
731,42 RON
Data publicării
25.02.2019 14:46
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731,42 RON

din 731,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.