Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE 20.02.2019

Număr anunț
DA22452826
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO-SOCIAL (CUI 16057240)
Furnizor / câștigător
ANTOFARM SRL (CUI 15270703)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
810,08 RON
Valoare atribuită
810,08 RON
Data publicării
21.02.2019 10:32
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

810,08 RON

din 810,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.