Ofertă acceptată Cumpărare directă

CREION MECANIC ROTRING

Număr anunț
DA22487172
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30192130-1 · Creioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,80 RON
Valoare atribuită
34,80 RON
Data publicării
26.02.2019 14:39
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34,80 RON

din 34,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.