Ofertă acceptată
Cumpărare directă
101R00474-c cilindru (drum) compatibil Xerox pt WorkCentre 3215/3225 - 10.000 pag.
- Număr anunț
- DA22482984
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala de Presa AGERPRES (CUI RO24292654)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516 RON
- Valoare atribuită
- 516 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 12:00
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
516 RON
din 516 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro