Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFIL + CHIP KONICA MINOLTA 4690MFP,HP 2055,XEROX 3125

Număr anunț
DA22477827
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Neamt (CUI 11335273)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.075 RON
Valoare atribuită
3.075 RON
Data publicării
25.02.2019 15:26
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.075 RON

din 3.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.