Ofertă acceptată Cumpărare directă

Compact-discuri (CD-uri)

Număr anunț
DA22477274
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509,90 RON
Valoare atribuită
509,90 RON
Data publicării
25.02.2019 14:56
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509,90 RON

din 509,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.