Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop DELL Inspiron 3576, Intel Core i5-7200U pana la 3.1GHz, 15.6" Full HD, 8GB, 1TB, AMD Radeon 5

Număr anunț
DA22481916
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.080 RON
Valoare atribuită
2.080 RON
Data publicării
26.02.2019 11:26
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.080 RON

din 2.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.