Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robinet de inchidere cu sertar pana, corp oval din fonta, etansare alama, Pn16, Dn40
- Număr anunț
- DA22480442
- Autoritate contractantă
- TERMOFICARE ORADEA S.A. (CUI RO31952982)
- Furnizor / câștigător
- EUDIS SA (CUI RO7895515)
- Cod CPV
- 42131230-7 · Vane glisante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591 RON
- Valoare atribuită
- 591 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 09:34
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
591 RON
din 591 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro