Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MUZICALE BALUL MARTISORULUI

Număr anunț
DA22478302
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI CODLEA (CUI 4777116)
Furnizor / câștigător
MILLENNIUM GROUP SRL (CUI RO3051971)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.941 RON
Valoare atribuită
2.941 RON
Data publicării
25.02.2019 16:02
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.941 RON

din 2.941 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.