Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca de oxigen pentru adulti

Număr anunț
DA22477639
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33157110-9 · Masca de oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092 RON
Valoare atribuită
1.092 RON
Data publicării
25.02.2019 15:15
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092 RON

din 1.092 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.