Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu trepte viteze tractor Same
- Număr anunț
- DA22478944
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- FOX VISION S.R.L. (CUI 38922725)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.035,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.035,88 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 07:58
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.035,88 RON
din 1.035,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro