Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Executie lucrari « Izolare termica scoala gimnaziala Lihulesti, comuna Berlesti, pentru economisirea
- Număr anunț
- DA22459088
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI) (CUI 4956200)
- Furnizor / câștigător
- CRYSYCLUB SRL (CUI RO23197778)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157.918,49 RON
- Valoare finală
- 157.918,49 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 15:49
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.