Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD server 1TB SAS 3.5” 12Gbps 128MB Seagate pt IBM X3650 7979 fara sertar
- Număr anunț
- DA22482402
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 11:40
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro