Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PENTAGLOBIN - IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA 2.5g/50ml
- Număr anunț
- DA22484674
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33651500-3 · Imunoseruri si imunoglobuline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.272,96 RON
- Valoare atribuită
- 19.272,96 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 13:03
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.272,96 RON
din 19.272,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro