Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIDAZOLAM AGUETTANT 5mg/ml

Număr anunț
DA22455677
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.226,05 RON
Valoare atribuită
3.226,05 RON
Data publicării
21.02.2019 12:42
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.226,05 RON

din 3.226,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.