Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE SI ECHIPAMENT SPORTIV - CUPA ADI OLTEANU MINIFOTBAL, ETAPA JUDET ONSS VOLEI

Număr anunț
DA22478112
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
ANASTASIA G.B. PRODCOM SRL (CUI RO4911926)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,80 RON
Valoare atribuită
339,80 RON
Data publicării
25.02.2019 15:47
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,80 RON

din 339,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.