Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET INCALZIRE 1102

Număr anunț
DA22482105
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PADINA (CUI 29079992)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.144,18 RON
Valoare atribuită
9.144,18 RON
Data publicării
26.02.2019 11:32
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.144,18 RON

din 9.144,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.