Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 18,6% sub estimat

abonament inchiriere casuta postala pentru anul 2019

Număr anunț
DA22453045
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
244,08 RON 18,6% sub estimat
Data publicării
21.02.2019 10:41
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,08 RON

din 300 RON estimat 18,6%

Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 55,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.