Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet metalo-chimice 2602

Număr anunț
DA22481500
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Municipala RAM Buzau (CUI 6303828)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,02 RON
Valoare atribuită
163,02 RON
Data publicării
26.02.2019 10:58
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,02 RON

din 163,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.