Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole si materiale de intretinere si reparatii

Număr anunț
DA22469846
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2407559)
Furnizor / câștigător
SC SERBAN CWI ALEX TRANS SRL Buzau (CUI 27676390)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.832,50 RON
Valoare atribuită
2.832,50 RON
Data publicării
25.02.2019 09:21
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.832,50 RON

din 2.832,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.