Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale lacatuserie

Număr anunț
DA22478918
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Furnizor / câștigător
BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
Cod CPV
44315200-3 · Materiale de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.344,39 RON
Valoare atribuită
2.344,39 RON
Data publicării
26.02.2019 07:53
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.344,39 RON

din 2.344,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.