Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj perete despartitor din sticla

Număr anunț
DA22461716
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
NEL SERV SRL (CUI RO19243639)
Cod CPV
45440000-3 · Lucrari de vopsitorie si de montare de geamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.971 RON
Valoare atribuită
7.971 RON
Data publicării
22.02.2019 09:56
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.971 RON

din 7.971 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.