Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE SCULE

Număr anunț
DA22476864
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192,44 RON
Valoare atribuită
1.192,44 RON
Data publicării
25.02.2019 14:34
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192,44 RON

din 1.192,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.