Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de Reparatii constructii si instalatii la CSEI Roman
- Număr anunț
- DA22476329
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 2613893)
- Furnizor / câștigător
- LAURIAN CONSTRUCT DESIGN (CUI 36270382)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.911,62 RON
- Valoare atribuită
- 108.911,62 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 14:07
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108.911,62 RON
din 108.911,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro