Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii aferente obiec: Reabilitare ,extindere ,modernizare si dotare Camin Cultural

Număr anunț
DA22473340
Autoritate contractantă
COMUNA NUCET (CUI 4280345)
Furnizor / câștigător
ILVA IMPEX SRL (CUI RO7790950)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355.812,89 RON
Valoare atribuită
355.812,89 RON
Data publicării
25.02.2019 11:49
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355.812,89 RON

din 355.812,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.