Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Licenta Foi Matricole - Postliceala / 12 luni si Licenta Foi Matricole - Adeverinta scolara /12 luni
- Număr anunț
- DA22477452
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino (CUI 4469329)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88,20 RON
- Valoare finală
- 88,20 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 15:06
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 18:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.