Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22483478
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Vlad Tepes Timisoara (CUI 29109546)
Furnizor / câștigător
SOLE MIZO ROMANIA SRL (CUI RO24645675)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694,50 RON
Valoare atribuită
694,50 RON
Data publicării
26.02.2019 12:17
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

694,50 RON

din 694,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.