Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formare si instruire GDPR

Număr anunț
DA22475902
Autoritate contractantă
SC "LOCATIV"SA (CUI RO10755066)
Furnizor / câștigător
A&T MEDIA CONSULT SRL (CUI 29032230)
Cod CPV
80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
25.02.2019 13:47
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.