Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii lunare de asistenta Pachet APLxPERT- CO,SAL,IT, REGISTRU AGRICOL WEB
- Număr anunț
- DA22475799
- Autoritate contractantă
- Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.400 RON
- Valoare atribuită
- 17.400 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 13:42
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.400 RON
din 17.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro