Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VOPSEA ECOLUX ALB V82101P 0.75L KOBER
- Număr anunț
- DA22483556
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19,55 RON
- Valoare atribuită
- 19,55 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 12:20
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19,55 RON
din 19,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro