Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie anunt nr. ADV1062527

Număr anunț
DA22481086
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Ilfov (CUI 29286904)
Furnizor / câștigător
IDEAL INVEST SERV SRL (CUI 36274988)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.999,92 RON
Valoare atribuită
48.999,92 RON
Data publicării
26.02.2019 10:03
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.999,92 RON

din 48.999,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.