Ofertă acceptată Cumpărare directă

kit de verificare pentru detectoare urme de explozibili tip QSB-220

Număr anunț
DA22475652
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
Furnizor / câștigător
BUSINESS PLUS SRL (CUI RO15732322)
Cod CPV
38900000-4 · Diverse instrumente de evaluare si de testare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.376,18 RON
Valoare atribuită
2.376,18 RON
Data publicării
25.02.2019 13:36
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.376,18 RON

din 2.376,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.