Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARCASA PENTRU 6 BUTOANE IP65

Număr anunț
DA22483137
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97,61 RON
Valoare atribuită
97,61 RON
Data publicării
26.02.2019 12:05
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97,61 RON

din 97,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.