Ofertă acceptată Cumpărare directă

Upgrade la Deviz Profesional 10 (2019)

Număr anunț
DA22478510
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
Cod CPV
48983000-2 · Pachete software de dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
25.02.2019 16:57
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.